O OVOM SE UVELIKO PRIČA: Evo šta je Savo Milošević radio tokom prekida utakmice i skandiranja ‘Savez napolje‘

Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine savladala je Lihtenštajn u utakmici sedmog kola kvalifikacija za Evropsko prvenstvo, piše sport1.ba.

Zmajevi su slavili pobjedu rezultatom 2:0 te je tako Savo Milošević na najbolji mogući način započeo selektorski mandat na klupi Bosne i Hercegovine.

Utakmicu su obilježili i incidenti izazvani od strane BH Fanatikosa koji su početkom drugog poluvremena bakljadom prekinuli utakmicu.

Susret je prvo bio prekinut nekoliko minuta nakon čega je nastavljen, no ubrzo potom je uslijedio novi prekid koji je trajao dosta duže.

S obzirom da je nastavak utakmice došao pod znak pitanja, sudija je zamolio kapitena bh. reprezentacije Edina Džeku da ode pred tribinu sa BH Fanatikosima i pokuša ih nagovoriti da prestanu praviti incidente.

U međuvremenu režiser prenosa bilježio je i reakcije selektora BiH Save Miloševića dok je prekid trajao, a BHF skandirao: “Savez napolje”.