SCENE KOJE OBILAZE PLANETU: Sudiji dosadila utakmica na Old Traffordu, pogledajte kad je svirao kraj

Mančester junajted je u trećoj utakmici ovosezonske Lige prvaka došao do prvih bodova. “Crveni đavoli” su teže od očekivanog na svom Old Trafordu pobijedili Kopenhagen (1:0), a jedini gol dao je Hari Megvajer (Harry Maguire).

I jedni i drugi su imali mnogo prilika, a na kraju je junak “Đavola” bio igrač od kojeg se to, pa vjerovatno i najmanje očekivalo – dugo osporavani defanzivac koji se našao na pravom mjestu i u 72. minuti centaršut Kristijana Eriksena (Christian) pospremio u mrežu danskog prvaka.

Andre Onana je u 97. minuti odbranio penal Džordana Larsona (Jordan Larsson) i spasio pobjedu “Đavola” nakon što je pogriješio Skot Mektominej (Scott McTominay).

Glavni sudija na ovom susretu bio je Marko Gvida (Marco Guida), koji je u prvom poluvremenu svirao kraj tog dijela meča i prije samog isteka 45 minute. Mnogi su to posmatrali u nevjerici…

FB.AppEvents.logPageView(); function onButtonClick() { // Add this to a button's onclick handler FB.AppEvents.logEvent("sentFriendRequest"); }