ZVIJEZDA BARCE SE RASPALA: Ferran Torres postigao gol, pa suznih očiju podigao dres te poslao srceparajuću poruku

Ferran Torres bio je strijelac prvog gola na današnjoj utakmici Barcelone i Shakhtara, a proslavio ga je tako što je podigao dres, dok je na majici ispod bila ispisana posebna poruka, piše sportsport.ba.

U okviru 3. kola grupne faze Lige prvaka Barcelone dočekuje ukrajinski Shakhtar i nakon 60 minuta igre vodi s 2:1.

Prvi gol vidjeli smou 28. minuti. Lopez je pogodio prečku, lopta se odbija do Ferrana Torresa koji pogađa za 1:0.

Fudbaler Barcelone je pogodak proslavio na emotivan način. Podigao je dres, a ispod je bila poruka za njegovu nedavno preminulu nanu.

“Ovo je za tebe, nano”, pisalo je na majici ispod dresa.

ferran-torres

Za Ferrana Torresa je ovo drugi gol u Ligi prvaka ove sezone. Dodao je tri na devet nastupa u španskoj Primeri.

Samo osam minuta kasnije Torres je uzvratio asistenciju Lopezu koji duplira prednost Katalonaca.

Sve je zakomplikovao Sudakov pogotkom u 62. minuti i vidjet ćemo mogu li gosti iz Donjecka do iznenađenja na Olimpijskom stadionu u Barceloni.

Podsjetimo, kasnije se u istoj grupi igra duel Porta i Antwerpa, a istovremeno dok Barcelona igra protiv Shakhtara, Feyenoord vodi protiv Lazija s 2:0.