JAOOOOOO, PA ŠTA JE OVO Livaković napravio odbranu života: Igrači se hvatali za glavu, komentator u transu urlao njegovo ime

Fudbaleri Fenerbahčea su u okviru 9. kola prvenstva Turske ostvarili pobjedu protiv Hatayspora sa 4:2, piše sportsport.ba.

Nastavili su tako sjajn niz ove sezone i njima je to bila čak 17. pobjeda u isto toliko odigranih utakmica u svim takmičenjima.

Sve je praktičnom bilo riješeno u prvih petnaestak minuta kada je Fenerbahče imao prednost od dva gola.

Do kraja utakmice viđena su još četiri gola, po dva u mreži oba golmana. Jedan od golova postigao je Edin Džeko.

Na ovoj utakmici dva gola primio je Livaković, ali imao je jednu nevjerovatnu intervenciju koja je bacila u trans komentatora iz Bein Sportsa.

Livaković je napravio fenomenalnu intervenciju, a sve se desilo 30tak sekundi nakon početka drugog poluvremena.

Skinuo je odličan udarac protivničkog igrača iz velike blizine, a igrači su se zbog toga hvatali za glavu.

Komentator je počeo da urla njegovo ime i nije mogao da vjeruje šta se desilo.